Nasi specjaliści

Jakich specjalistów można znaleźć w Centrum Medycznym Vidok Clinic ?

W Centrum Medycznym Vidok Clinic oferujemy szeroki wachlarz usług medycznych. Mogą państwo skorzystać z poradni specjalistycznych i badań laboratoryjnych w punkcie pobrań. Znajdą państwo takich specjalistów jak: chirurg, chirurg stomatologiczny, endokrynolog, endokrynolog dziecięcy, hematolog, internista, kardiolog, pediatra, stomatolog, implantolog, reumatolog, dietetyk, logopeda, terapeuta rodzinny, seksuolog, psycholog. W punkcie pobrań znajdziecie państwo doświadczony personel pielęgniarski, warto również skorzystać z oferty na pakiety badań diagnostycznych.

Nowoczesne centrum medyczne, nowoczesny sprzęt.

Vidok Clinic posiada własny punkt pobrań, gdzie można udać się zarówno ze skierowaniem od lekarza jak i bez niego. Na wyposażeniu Centrum Medycznego znajdują się najnowszy japoński aparat USG, EKG, Holter EKG, ECHO serca, RTG pantomograficzne, RTG 3D (CBCT) zębów, Skaner wewątrzustny 3shape ( najlepszy sprzęt do cyfrowych wycisków)

Poradnie specjalistyczne są otwarte od poniedziałku do soboty. Zapraszamy do zapisywania się na wizyty przez naszą stronę internetową lub poprzez rejestrację.

Poniżej znajdziesz listę poradni, które działają w naszej przychodni Vidok Clinic: