O nas

Centrum Medyczne Vidok Clinic

Centrum Meyczne Vidok Clinic to placówka medyczna w Kaliszu przy ulicy Widok 75A. Świadczymy usługi lekarskie w zakresie leczenia specjalistycznego i stomatologicznego. W naszych poradniach specjalistycznych w Kaliszu zapewniamy szeroką gamę usług obejmujących specjalistyczną diagnostykę i leczenie. Zapraszamy do korzystania z naszych poradni pediatrycznej, kardiologicznej, reumatologicznej, endokrynologii dziecięcej, endokrynologicznej, diagnostyki USG, poradni dietetycznej, logopedycznej, seksuologicznej,  stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, protetyki stomatologicznej oraz implantologii a także poradni hematologicznej, onkologicznej, chirurgicznej. Na terenie placówki znajduje się również punkt pobrań.

Naszą placówkę wyróżnia wieloletnia praktyka lekarsko-stomatologiczna, która świadczy o jakości oferowanych usług. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych lekarzy, dla których leczenie Pacjentów jest nie tylko pracą, ale i również pasją. Każdorazowo gwarantujemy miłą obsługę i indywidualne podejście. Poza wykwalifikowanym personelem dużym atutem naszej klinki jest także dostęp do profesjonalnego  sprzętu medycznego. W naszych gabinetach specjalistycznych dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz przywiązujemy szczególną uwagę do wdrażania innowacyjnych technologii w zakresie leczenia i diagnostyki medycznej.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

Jesteśmy Vidok Clinic – do zobaczenia.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Twoje zdrowie to nasz priorytet!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

W naszym centrum medycznym Vidok Clinic dbamy o komfort Pacjentów. Do ich dyspozycji oddajemy klimatyzowany i stylowo urządzony obiekt, przystosowany również do przyjmowania Pacjentów z niepełnosprawnościami. Poza tym pielęgnujemy relacje z Pacjentami, korzystając z nowoczesnych systemów ułatwiających komunikację oraz rejestrację na wizyty w poradniach. Jednym z nich jest mobilna komunikacja z wykorzystaniem wiadomości sms, z której pomocą przypominamy Pacjentom o wizytach oraz zapewniamy im dostęp do historii wyników badań w smartfonie.