Stomatologia Estetyczna

Piękny uśmiech to wizytówka ogólnego wylądu twarzy.

Staranna indywidualna analiza danego przypadku daje nam pełne przekonanie, że proponowane uzupełnienie będzie wyglądać estetycznie.

Nowoczesne dające komfort pacjentowi technologie zapewniają precyzję wykonania pracy i komfort pacjentowi. Wirtualne cyfrowe wyciski stały się rzeczywistością i służą nam na co dzień w dążeniu do wymarzonego celu – pięknego uśmiechu. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim uśmiechu, ale nie wiesz od czego zacząć umów się na wizytę konsultacyjną w naszym gabinecie. Po pierwsze – rozmowa, powiedz nam czego oczekujesz. Po drugie – diagnostyka, ten krok wykonamy przy pomocy dostępnych technologii aby omówić z Tobą dalsze działania. Po trzecie – wykonanie, to właśnie wtedy wykorzystujemy najnowsze technologie do stworzenia Twojego nowego uśmiechu.

W ramach stomatologii estetycznej w Vidok Clinic zajmujemy się:

  • odbudową struktury zębów m.in. na włóknach szklanych oraz przy zastosowaniu m.in. koron i mostów
  • korektą kształtu zębów np. poprzez stosowanie licówek,
  • usuwaniem kamienia nazębnego (w tym skaling i piaskowanie zębów),
  • wybielaniem zębów
  • wykonaniem koron cykonowych, licówek

Zapraszamy

Korony czy licówki ?

Korona natomiast stanowi odbudowę całego zęba po jego oszlifowaniu. Licówka obejmuje tylko zewnętrzną ( licową ) część zęba i wymaga niewielkiego opracowania. Zarówno licówki i korony są przyklejane na cement stomatologiczny bez możliwości ich zdejmowania. W celu zapewnienia naturalnie pięknego uśmiechu zaleca się wybór korony na podbudowie z cyrkonu. Dzięki najnowszym rozwiązaniom rozproszenie światła w pracach na cyrkonie jest zbliżone do zębów naturalnych.

 

Most protetyczny czy Implant ?

Uzupełnianie pojedynczego zęba można wykonać poprzez zastąpienie go implantem. Innym rozwiązaniem jest szlifowanie zębów sąsiednich i wykonanie mostu protetycznego.